Teddy Eddie

Angielski dla dzieci 2-7 lat

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

Przedział wiekowy: 2-7 lat

Poziom: pierwsze kroki w angielskim

Liczba spotkań: 60

Częstotliwość: 2 razy w tygodniu

Dlaczego warto wybrać kurs Teddy Eddie?

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami!

Wyjątkowe zajęcia pełne humoru i niespodzianek!

Ambitna metoda!

Bogaty zestaw kursanta

Co dokładnie otrzymujesz podczas tego kursu?

 • Podręcznik z ćwiczeniami
 • Poradnik dla rodziców
 • SECRET BOOKLET – mini-książeczka z obrazkami
 • Teczkę
 • CD z nagraniami wszystkich piosenek I historyjek
 • Dostęp do platformy edukacyjnej PLAC ZABAW
 • MultiROM deDOMO

Jak wyglądają zajęcia?

✔Dzieci uczą się podczas zabawy. Wykorzystujemy gry, zabawy ruchowe, słuchowiska, karty obrazkowe, a także śpiewamy piosenki, opowiadamy historyjki – maluchy to uwielbiają!
 
✔Specyfika programu jest bliska naturalnemu procesowi przyswajania języka (dzieci uczą się angielskiego w podobny sposób, w jaki uczyły się języka polskiego – na zajęciach mówimy wyłącznie po angielsku, a dzieci słuchają pełnych zdań i dłuższych wypowiedzi, przy okazji próbując powtarzać pojedyncze słówka, a później całe zdania), dzięki czemu osiągamy efekt „zanurzenia się w języku” i pojęcia go jako całości, a nie zbioru pojedynczych słówek. 
 
✔Forma zajęć jest atrakcyjna dla nowoczesnego dziecka. Wykorzystujemy styl z gier komputerowych i kreskówek, zrozumiały dla dzieci humor oraz materiały, z których maluchy korzystają z przyjemnością. 

Jak się zapisać?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy!

Masz pytania? Chcesz zapisać dziecko na kurs? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO w związku z wysłaniem zgłoszenia przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest Siedlisko Kids sp.z o.o. ul. Staromiejska 42, 64-510 Nowa Wieś NIP 7872136524, tel.:698631397, adres e-mail:kontakt@siedlisko-kids.pl. We wszystkich sprawach dotyczących RODO proszę wysyłać emaile pod adres kontakt@siedlisko-kids.pl

  Kontakt

  📞 698 631 397

  ✉ kontakt@siedlisko-kids.pl

  📍ul. Boczna 1, 64-510 Wronki

  📍aleja Wyzwolenia 120A,
  64-510 Wronki