Metoda Teddy Eddie (2-7 lat)

Teddy Eddie – angielski dla przedszkolaków Luboń, Wronki

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie: www.edubears.pl

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat. Jest to kurs, który został nominowany do nagrody Eltons, przyznawanej przez Cambridge, jako najbardziej innowacyjny kurs dla dzieci. Głównym założeniem metody jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Jest to wyjątkowa metoda dostosowana do współczesnych potrzeb polskich dzieci w wieku przedszkolnym, czyli jest świeża, nowoczesna i pełna dziecięcego poczucia humoru.

Ola Komada – autorka metody Teddy Eddie z wizytą w Dzień Dobry TVN

W 2014 roku Teddy Eddie został nominowany do nagrody ELTONS

małych kursantów
rocznie uczy się
metodą Teddy Eddie
w tylu placówkach prowadzone są zajęcia Teddy Eddie
tyle łącznie istnieje akredytowanych centrów
Teddy Eddie

Grupy Teddy Eddie

 • START dla dzieci 2-3 lat: 2 razy 25 min. tygodniowo
 • STANDARD dla dzieci 4-5 lat: 2 razy po 35 min. tygodniowo
 • ABC dla 6-latków 2 razy po 45 min. tygodniowo
 • SUPERHERO dla 7-latków 2 razy po 45 min. tygodniowo

Nad Teddy Eddie nieustannie czuwa cały zespół metodyczny.

Dlaczego metoda Teddy Eddie będzie NAJLEPSZA dla Twojego dziecka?

 • Zajęcia 2x w tygodniu
  Dzięki temu dziecko uczy się bardzo dynamicznie i nie traci kontaktu z angielskim na dłuższy czas.
 • Licencjonowana metoda
  Rodzic jest pewny, że rezultat będzie bardzo dobry, gdyż licencja stoi na straży jakości.
 • Świetna zabawa na zajęciach
  Rodzic nie ma problemu z przyprowadzaniem dzieci. Robią one to z czystej przyjemności.
 • Gwarancję dalszej przemyślanej nauki
  Teddy Eddie przygotowuje dzieci na wyższy poziom nauki.
 • Wyselekcjonowani lektorzy
  Posiadają predyspozycje do pracy z dziećmi, są wyszkoleni w ich nauczaniu – dzieci chętnie przychodzą, rodzice widzą efekty.
 • Efekt zanurzenia dziecka w języku
  Nauka przychodzi z łatwością, w sposób naturalny – tak, jak nauka pierwszego języka.
 • Stały kontakt z rodzicem
  Lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe informacje z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).
 • Rewelacyjny pakiet edukacyjny i Plac Zabaw
  Dziecko pracuje na materiałach z których chętnie korzysta. Po zajęciach, poznany materiał ćwiczy na Placu Zabaw- wzmocnienie efektu, w razie nieobecności-nadrobienie materiału.

Jak wyglądają zajęcia?

 • Dzieci uczą się podczas zabawy. Wykorzystujemy gry, zabawy ruchowe, słuchowiska, karty obrazkowe, a także śpiewamy piosenki, opowiadamy historyjki – maluchy to uwielbiają!
 • Specyfika programu jest bliska naturalnemu procesowi przyswajania języka (dzieci uczą się angielskiego w podobny sposób, w jaki uczyły się języka polskiego – na zajęciach mówimy wyłącznie po angielsku, a dzieci słuchają pełnych zdań i dłuższych wypowiedzi, przy okazji próbując powtarzać pojedyncze słówka, a później całe zdania), dzięki czemu osiągamy efekt „zanurzenia się w języku” i pojęcia go jako całości, a nie zbioru pojedynczych słówek.
 • Forma zajęć jest atrakcyjna dla nowoczesnego dziecka. Wykorzystujemy styl z gier komputerowych i kreskówek, zrozumiały dla dzieci humor oraz materiały, z których maluchy korzystają z przyjemnością.

Kontynuacją metody Teddy Eddie jest Savvy Ed.

Savvy Ed ma wiele unikatowych i innowacyjnych elementów, które ułożone w systemową całość znacznie podnoszą efektywność nauki. Oto kilka z nich:

 • EFEKT KULI ŚNIEGOWEJ czyli „stopniowe narastanie” w zadaniach, powtórkach i w ułożeniu materiału językowego.
 • KOMPAKTOWOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ Savvy Ed to nie tylko podręcznik, to cała filozofia nauczania z wszelkimi potrzebnymi elementami zarówno w sensie materiału nauczania jak i samych pomocy naukowych. Zadbaliśmy przy tym o perspektywy wszystkich zainteresowanych stron: ucznia, rodzica, nauczyciela i dyrektora szkoły.
 • SYSTEMY MOTYWACJE zostały wkomponowane w metodę – nie da się ich ominąć! Podczas lekcji wykorzystywane są elementy.
 • GRYWALIZACJI (np. dzieci zbierają grudki złota, aby zbudować swoje Złote Królestwo). Savvy Ed, przesyła dzieciom listy z całego świata, motywując i nagradzając aktywność i zaangażowanie. System zaliczeń wykorzystuje elementy OCENIANIA KSZTAŁTUJĄCEGO. Wszystko po to, aby wspierać rozwój i talenty młodych kursantów.

Co dokładnie otrzymujesz podczas tego kursu?

 • Podręcznik z ćwiczeniami
 • Poradnik dla rodziców
 • SECRET BOOKLET – mini-książeczka z obrazkami
 • Teczkę
 • Dostęp do platformy edukacyjnej PLAC ZABAW

Kurs Teddy Eddie dzieli się na 4 etapy:

1

Teddy Eddie Start (2-3 latki) – czyli pierwszy etap kursu. To moment, w którym zapoznajemy malucha z angielskim pełnymi zdaniami i zaszczepiamy w nim miłość do tego języka przy użyciu kolorowych akcesoriów oraz chwytliwych piosenek.

2

Teddy Eddie Standard (4-5 latki) – na tym etapie kursu robimy z angielskiego świetną zabawę. Za pomocą zadań, gier, piosenek oraz wspólnych zabaw maluch wciąga się w przygody misia Eddiego i ćwiczy płynną mowę.

3

Teddy Eddie ABC (6 latki) – na poziomie zerówki angielski jest już standardem w przedszkolu, dlatego my podnosimy językową poprzeczkę. Jednak żadne dziecko nie odczuwa różnicy, ponieważ zostało na to przygotowane w poprzednich etapach kursu, dlatego tu uczy się już pierwszych słów pisanych oraz alfabetu.

4

Teddy Eddie Superhero (7 latki) – na ostatnim etapie kursu Teddy Eddie, nasz kochany miś zamienia się w superbohatera po to, żeby udowodnić dzieciom, że mają już językowe super moce. Dziecko po tym kursie umie ponad 2000 słów w języku angielskim, potrafi się płynnie komunikować, zaczyna pisać oraz czytać.

Ścieżka rozwoju językowego

Więcej o metodzie Teddy Eddie

Jak się zapisać?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy!

Masz pytania? Chcesz zapisać dziecko na kurs? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Social media

Wiesz o tym, że Twoje dziecko zasługuje na najlepszą edukację?

Zapisz je na bezpłatną lekcję pokazową. Przyjdźcie razem. My porozmawiamy, a Twoja pociecha przetestuje nasze zajęcia.

Wiesz o tym, że Twoje dziecko zasługuje na najlepszą edukację?

Zapisz je na bezpłatną lekcję pokazową. Przyjdźcie razem. My porozmawiamy, a Twoja pociecha przetestuje nasze zajęcia.