O NAS

Kilka słow o szkole 🏫

Jesteśmy centrum językowo-edukacyjnym dla dzieci i młodzieży. Na naszych zajęciach dzieci zdobywają wiedzę i nowe umiejętności poprzez zabawę. Zajęcia prowadzi wspaniały zespół wykwalifikowanych specjalistów zaangażowanych w sukces edukacyjny Twojego dziecka. Siedlisko wspiera i towarzyszy w radosnej, odważnej, opartej na nowoczesnych metodach edukacji. Edukacji otwartej na potrzeby każdego kursanta. Z uwagą przyglądamy się potrzebom oraz słuchamy sugestii naszych kursantów jak i ich rodziców, aby stale poprawiać funkcjonowanie naszej szkoły nawet w najdrobniejszych szczegółach. Dla nas Twoje dziecko jest najważniejsze.

Wrzesień 2019

Jak to się zaczęło?

Wszystko zaczęło się w 2018 roku od Doroty, która pragnęła stworzyć miejsce, w którym mogłaby wdrażać oraz realizować własne pomysły na radosną edukację dzieci. Kierując się sercem, stworzyła przestrzeń, w której edukacja opiera się na szacunku do „młodego człowieka” oraz bazuje na potencjale i talentach dzieci wydobywając z nich to, co służy ich największemu rozwojowi. Każde dziecko było dla niej bezcenne, niczym „nieoszlifowany diament”, który przy odpowiednim, uważnym oraz troskliwym podejściu dorosłego zaczyna „świecić” swoim największym blaskiem. Dorota była pełna pasji i determinacji, ponieważ wierzyła, że nie ma rzeczy niemożliwych, i że to dorośli potrafią zmienić świat w taki sposób, by był on przyjazny i otwarty na potrzeby dziecka. Ona wie, że w każdym obszarze działania najważniejszy jest człowiek i jego optymalny rozwój.

Wspólnie ze społecznością doszła do wniosku, że istnieje potrzeba stworzenia nowego typu „miejsca”, które połączyłoby tradycyjne metody nauczania z nowoczesnym podejściem do edukacji. I tak powstało Siedlisko.

Pierwsze zajęcia wystartowały w 2019 roku w garażu przerobionym na salę w domu Doroty przy ul. Staromiejskiej 42 w Nowej Wsi obok Wronek. To symboliczne miejsce stało się początkiem Siedliska.

I co dalej?

W roku 2019 zostaliśmy akredytowanym centrum metody Teddy Eddie, a rok później, w 2020, również akredytowanym centrum metody Savvy Ed.

Od tamtej pory wiele się zmieniło. Nasza szkoła przeszła długą drogę rozwoju. Nie prowadzimy już zajęć w garażach i pojedynczych salach, ale działamy w nowoczesnym budynku.

Z roku na rok przyjmujemy coraz więcej siedliskowych kursantów, a szkoła zdobywa coraz większe uznanie w oczach rodziców i ich dzieci. To zaufanie i wsparcie, które otrzymujemy od naszej społeczności, napędza nas do ciągłego doskonalenia. Teraz uczęszcza do Siedliska prawie 150 kursantów, co jest dowodem na to, że nasza misja i pasja do nowoczesnej edukacji są doceniane przez coraz większą liczbę rodzin. Aktualnie, nasze Siedlisko jest dostępne w trzech różnych lokalizacjach.

Siedlisko to sposób na radosną edukację!

Wrzesień 2019

Dlaczego warto wybrać akurat nas?

Wykorzystujemy licencjonowane metody nauczania

Gwarancja sukcesu edukacyjnego Twojego dziecka.

Najlepsi trenerzy i lektorzy

Posiadają predyspozycje do pracy z dziećmi, są wyszkoleni w ich nauczaniu – dzieci chętnie przychodzą, rodzice widzą efekty

Świetna, pełna uśmiechu zabawa na zajęciach

Rodzic nie musi się martwić, że dziecko nie będzie chciało chodzić na zajęcia.

Stały kontakt z rodzicem

Daje Ci poczucie kontroli nad tym, czego uczy się Twoje dziecko (informacja po każdej lekcji, raporty o postępach dziecka, zajęcia otwarte na koniec semestru i roku, na których możesz osobiście zobaczyć, jak pracuje Twoja pociecha).

Nasze wyróżnienia i certyfikaty

Zespół

Dorota Szablewska

Założyciel i właściciel szkoły

Karol Szablewski

Założyciel i właściciel szkoły

Marlena Dittrich-Falana

Opiekun metody Savvy Ed, Lektor Teddy Eddie i Savvy Ed
Wronki

Tytus Lemiesz

Lektor Teddy Eddie i Savvy Ed
Wronki

Kamil Ratajczak

Trener Mistrzów Matematyki
Wronki, Szamotuły

Agata Helpa

Lektor Teddy Eddie
Wronki

Natalia Lala

Trener Kluczowych Kompetencji
Wronki

Maria Sobek

Trener Szybkiego Czytania
Wronki

Maja Krygier

Trener Szybkiego Czytania
Wronki

Dominika Kulupa

Trener Mistrzów Matematyki
Wronki

Kinga Kaczmarek

Lektor Teddy Eddie
Wronki

Monika Torzewska

Trener Szybkiego Czytania
Wronki

Wiesz o tym, że Twoje dziecko zasługuje na najlepszą edukację?

Zapisz je na bezpłatną lekcję pokazową. Przyjdźcie razem. My porozmawiamy, a Twoja pociecha przetestuje nasze zajęcia.

Wiesz o tym, że Twoje dziecko zasługuje na najlepszą edukację?

Zapisz je na bezpłatną lekcję pokazową. Przyjdźcie razem. My porozmawiamy, a Twoja pociecha przetestuje nasze zajęcia.

POBIERZ NASZ DARMOWY E-BOOK!

„Rozwój języka, a rozwój umysłowy:
Jak nauka języka wpływa na rozwijający się mózg dziecka?”