BEZPŁATNE ZAJĘCIA POKAZOWE

Czy zajęcia, na jakie chcesz zapisać swoje dziecko, przypadną mu do gustu? Czy polubi lektorów? Czy będzie chciało regularnie wracać na lekcje? Rodzicom często trudno podjąć ostateczną decyzję, w obawie, że dziecku nauka znudzi się po dwóch czy trzech spotkaniach.

Czy jest na to sposób? Nigdy nie będziesz miał 100% pewności –  w końcu dzieci słyną z tego, że lubią zmieniać zdanie. My jednak możemy zagwarantować Ci, że prowadzone przez nas zajęcia są ciekawe i angażujące, a dzieciaki uwielbiają na nie przychodzić. Chcesz samodzielnie sprawdzić, jak wyglądają nasze zajęcia?        Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe!

Dlaczego warto wybrać Siedlisko Kids?

Mamy doświadczenie w nauczaniu, zatrudniamy zaangażowanych i specjalizujących się w pracy z dziećmi trenerów i lektorów. Dzięki nowoczesnej oprawie i bezstresowej formule nasze zajęcia są atrakcyjne dla dzieci w każdym wieku – od dwulatków po nastolatków. 

Dlaczego warto zapisać się na lekcję próbną?

✔ To nic nie kosztuje!

✔ Zależy nam na tym, byś zapisując swoje dziecko na zajęcia w naszej szkole, był absolutnie pewien swojej decyzji.

✔ Będziesz mógł przekonać się, czy kurs, na który chcesz zapisać swoje dziecko, jest tym, czego szukasz.

✔ Zobaczysz miejsce, w jakim Twoje dziecko będzie zdobywać wiedzę oraz poznasz lektorów, którzy będą mu tę wiedzę przekazywać.

Na jakie zajęcia organizujemy bezpłatne lekcje pokazowe?

Nauka programowania i robotyki dla dzieci od 6 do 13 lat

Angielski dla dzieci od 2 do 7 lat

Angielski dla dzieci od 8 do 12 lat

Gdzie prowadzimy zajęcia oraz lekcje pokazowe?

Zajęcia prowadzimy w dwóch placówkach:

ul. Boczna 1

aleja Wyzwolenia 120A

Chcesz zarezerwować miejsce na bezpłatnej lekcji pokazowej? Wypełnij formularz.

  Zajęcia

  Uwagi i pytania

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO w związku z wysłaniem zgłoszenia przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest Siedlisko Kids sp.z o.o. ul. Staromiejska 42, 64-510 Nowa Wieś NIP 7872136524, tel.:698631397, adres e-mail:kontakt@siedlisko-kids.pl. We wszystkich sprawach dotyczących RODO proszę wysyłać emaile pod adres kontakt@siedlisko-kids.pl

  Kontakt

  📞 698 631 397

  ✉ kontakt@siedlisko-kids.pl

  📍ul. Boczna 1, 64-510 Wronki

  📍aleja Wyzwolenia 120A,
  64-510 Wronki