Metoda Savvy Ed (7-11 lat)

Savvy Ed – angielski dla dzieci Wronki

Oficjalna strona właściciela metody Savvy Ed: www.edubears.pl

Savvy Ed to ambitny program, podczas którego dzieci zdobywają ogrom nowych umiejętności i informacji. Metody, jakie wykorzystujemy, sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a dzieci same nie zdają sobie sprawy, jak wiele od nich wymagamy i jak dużą dawkę wiedzy przyswajają.

Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, od 7 do 11 roku życia, które mają już podstawową wiedzę z języka angielskiego.
Metoda Savvy Ed to ambitna ścieżka nauki angielskiego, którą dziecko w wieku od 7 do 11 lat może dojść aż do poziomu Young Learners  –  Flyers (poziom A2 wg Rady Europy).

Jak uczymy?

Savvy Ed przeznaczony jest dla dzieci, które kontynuują naukę angielskiego, dlatego umiejętności każdego dziecka są przez nas oceniane, zanim przystąpi ono do kursu. Podczas kursu dzieci uczą się budować nowe zdania, precyzyjnie wyrażać myśli po angielsku, z czasem rozwijają umiejętność czytania, pisania, ale także rozwiązywania testów, bo również takim wyzwaniom w swoim życiu będą musiały sprostać. Nadrzędnym celem metody pozostaje jednak to, co nauka języka obcego daje nam przede wszystkim: umiejętność komunikacji i prowadzenia swobodnej rozmowy. Język angielski dla dzieci będzie przecież codziennie wykorzystywanym narzędziem dla pokolenia naszych dzieci. Mimo że treści w stosunku do przedszkolnych są poważniejsze, nadal procesowi nauki języka na kursach Savvy Ed towarzyszy dobra zabawa!

Największe zalety kursu:

1
Efekt kuli śniegowej

„stopniowe narastanie” w zadaniach, powtórkach i w ułożeniu materiału językowego)

2
Kompaktowość i kompletność

Savvy Ed to nie tylko podręcznik, to cała filozofia nauczania z wszelkimi potrzebnymi elementami zarówno w sensie materiału nauczania jak i samych pomocy naukowych. Przez 3 lata trwania programu Savvy Ed, dzieci nie tylko nabywają wiedzę, ale ćwiczą określone umiejętności. Jesteśmy wierni zasadzie „Trening czyni mistrza”. Tak długi trening przyniesie spektakularne efekty.

3
Systemy motywacyjne

Podczas lekcji wykorzystywane są elementy GRYWALIZACJI (np. dzieci zbierają grudki złota, aby zbudować swoje Złote Królestwo; Savvy Ed przesyła dzieciom listy z całego świata, motywując i nagradzając aktywność i zaangażowanie). System zaliczeń wykorzystuje elementy OCENIANIA KSZTAŁTUJĄCEGO. Wszystko po to, aby wspierać rozwój i talenty młodych kursantów.

4
Stały kontakt z Rodzicami

Rodzice mogą liczyć na : -ustne informacje na temat przerabianego materiału oraz zadania domowego po każdych zajęciach -informacje o zadaniach domowych oraz zaliczeniach kolejnych partii materiału zamieszczane w zeszycie kontaktu (tzw. Parent’s Book) -regularne informacje na temat przerobionego materiału, postępów grupy oraz dokonanych zaliczeń

Dlaczego Savvy Ed?

Savvy Ed jest bardzo ambitny. Dzieci, bądź co bądź jeszcze małe (7-11 lat), opanowują ogrom materiału. Równocześnie Savvy Ed jest bardzo przyjazny dla uczniów, nasz sukces polega na tym, że dzieci zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego jaki wiele się uczą oraz ile od nich wymagamy. Nauka nie sprawia problemów dlatego, że bazujemy ich wiedzy i doświadczeniu językowym nabytym w poprzednich latach.

Materiały dla dziecka i rodzica

Savvy Book

czyli podręcznik ucznia.

Parent’s Book

czyli książka rodzica. Służy ona za zeszyt kontaktu, do którego uczniowie będą wklejać informacje przekazywane przez lektora oraz w której lektor będzie wpisywał informację o zaliczeniach kolejnych partii materiału przez dziecko.

Audio

Dostęp do nagrań audio z nagraniami historyjek, słuchowisk, rymowanek, piosenek oraz ćwiczeń.

Teczka

Certyfikat

Snowball Book

czyli książka ćwiczeń.

Savvy Tile

to magiczna płytka, która powoduje, że część tekstu w podręczniku “znika.” Jest to idealne narzędzie do ćwiczenia kontrolowanej komunikacji i powtarzania materiału na zajęciach oraz w domu.

Savvy Quest

dostęp do edukacyjnej aplikacji, która jest uzupełnieniem kursu, w przyjemny i nowoczesny sposób uczy słownictwa, wymowy i gramatyki, utrwala poznany na lekcjach materiał.

Medal Savvy Eda

to upominek dla ucznia po zakończeniu każdego poziomy.

Savvy Ed w domu i zadania domowe

Metoda Savvy Ed dedykowana jest uczniom wczesnoszkolnym. Znaczy to, że wsparcie rodziców, szczególnie w przygotowaniu się do lekcji i odrobieniu zadania domowego jest niezbędne. Chodzi o to, że trudno jeszcze na tym etapie oczekiwać od dzieci, że będą umiały się zorganizować same. Dlatego kontakt i współpraca rodziców z lektorem ma ogromne znaczenie – zarówno pod względem organizacyjnym, dydaktycznym, ale także (a może przede wszystkim) motywacyjnym i dlatego tak bardzo o to dbamy.

Jak się zapisać?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy!

Masz pytania? Chcesz zapisać dziecko na kurs? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Social media

Wiesz o tym, że Twoje dziecko zasługuje na najlepszą edukację?

Zapisz je na bezpłatną lekcję pokazową. Przyjdźcie razem. My porozmawiamy, a Twoja pociecha przetestuje nasze zajęcia.

Wiesz o tym, że Twoje dziecko zasługuje na najlepszą edukację?

Zapisz je na bezpłatną lekcję pokazową. Przyjdźcie razem. My porozmawiamy, a Twoja pociecha przetestuje nasze zajęcia.