Savvy Ed (kontynuacja)

Savvy Ed – kontynuacja Teddy Eddie dla dzieci 7+

Savvy Ed to ambitny program, podczas którego dzieci zdobywają ogrom nowych umiejętności i informacji. Metody, jakie wykorzystujemy, sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a dzieci same nie zdają sobie sprawy, jak wiele od nich wymagamy i jak dużą dawkę wiedzy przyswajają.

Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, od 8 do 11 roku życia, które mają już podstawową wiedzę z języka angielskiego. 

Przedział wiekowy: 8 – 11 lat

Poziom: A1 Movers

Liczba spotkań: 60

Częstotliwość: 2 razy w tygodniu

Dlaczego warto wybrać kurs Savvy Ed?

To ambitny program dający niesamowite efekty.

To ambitny program dający niesamowite efekty.

Kurs przygotowuje dzieci do bezproblemowego radzenia sobie z późniejszymi egzaminami szkolnymi.

Co dokładnie otrzymujesz podczas tego kursu?

 • Savvy Book czyli podręcznik ucznia
 • Snowball Book czyli książka ćwiczeń
 • Audio CD to płyta z nagraniami historyjek, rymowanek, piosenek oraz ćwiczeń
 • Parents Book (książka rodzica)
 • Teczkę

Jak wyglądają zajęcia?

✔Savvy Ed przeznaczony jest dla dzieci, które kontynuują naukę angielskiego, dlatego umiejętności każdego dziecka są przez nas oceniane, zanim przystąpi ono do kursu.
 
✔Metoda opiera się na efekcie kuli śniegowej. Co to oznacza? Zdobyte wcześniej umiejętności uzupełniane są nowymi, poznane na dotychczasowych etapach nauki zagadnienia powracają, ale w innych kontekstach. Nie realizujemy programu liniowo, przechodząc mechanicznie przez kolejne tematy i pozostawiając w tyle te już zrealizowane. Cały czas pracujemy ze zdobytą wiedzą, dzięki czemu informacje i umiejętności automatycznie utrwalają się w głowie dziecka. 
 
✔Podczas zajęć wykorzystujemy elementy grywalizacji, dzięki której dzieci podchodzą do zajęć z chęcią i zaangażowaniem.

Wypełnij formularz. Oddzwonimy!

Masz pytania? Chcesz zapisać dziecko na kurs? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO w związku z wysłaniem zgłoszenia przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest Siedlisko Kids sp.z o.o. ul. Staromiejska 42, 64-510 Nowa Wieś NIP 7872136524, tel.:698631397, adres e-mail:kontakt@siedlisko-kids.pl. We wszystkich sprawach dotyczących RODO proszę wysyłać emaile pod adres kontakt@siedlisko-kids.pl

  Kontakt

  📞 698 631 397

  ✉ kontakt@siedlisko-kids.pl

  📍ul. Boczna 1, 64-510 Wronki

  📍aleja Wyzwolenia 120A,
  64-510 Wronki