Szybkie Czytanie (3-15 lat)

Szybkie czytanie – zajęcia z nauki czytania i szybkiego czytania Wronki, Szamotuły

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 3-15 lat rozwijające biegłość czytania, techniki uczenia się oraz rozwoju poczucia własnej wartości.

Dlaczego warto wybrać kurs Szybkiego czytania?

Dziecko nauczy się czytać metodą, która jest ciekawa i angażująca, dzięki czemu czytanie może stać się pasją i ciekawą przygodą.

Lepiej się koncentruje.

Wykształci postawę rozwojową, która zwiększa poczucie własnej wartości, wyzwala skłonność do podejmowania wyzwań i wiarę w siebie.

Twoje dziecko zainteresuje się światem. Dzięki serii eksperymentów, nauczy się pytać i dedukować.

Dzięki grywalizacji Twoje dziecko będzie zaangażowane w zajęcia.

Czego Twoje dziecko nauczy się podczas kursu?

  • Będzie szybko czytać – przyspieszy swoje tempo od 2 do 4 razy i zwiększy poziom zrozumienia czytanego tekstu. Poprzez specjalnie skonstruowany trening podnie swoją sprawność czytania, poszerzy pojemność pamięci i zdolność koncentracji. Pierwsze efekty przychodzą naprawdę szybko, co motywuje i sprawia wiele frajdy.
  • Będzie uczyć się sprawnie i wydajnie dzięki Mapom Myśli, Technikom Pamięciowym i Fotograficznemu Czytaniu. Umiejętność posługiwania się Technikami Pamięciowymi czy Mindmappingiem ułatwia zapamiętanie i skraca czas uczenia się coraz większej ilości materiału.
  • Nauczy się dbać o swój mózg, dzięki czemu stanie się on bardziej funkcjonalny i wydajny. Wiedza o mózgu nie tylko pozwala lepiej organizować swoją naukę i pracę, ale również pomaga zadbać o swoje zdrowie fizyczne i emocjonalne.
  • Pozna techniki, które pozwalają kształtować swój mózg, czyli siebie i swój charakter. Techniki rezyliencji i mindfullness to najnowsze osiągnięcia neuronauk. Pozwalają szybko łagodzić napięcia i stres. Umiejętność relaksowania się jest niezbędna do szybkiego przyswajania wiedzy i informacji. A także do wzmacniania pozytywnych cech swojego charakteru. Rozwinie również 9 kluczowych cech, które pomogą Ci osiągać w życiu to, co jest dla Ciebie ważne i wartościowe
Jak się zapisać?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy!

Masz pytania? Chcesz zapisać dziecko na kurs? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Social media

Wiesz o tym, że Twoje dziecko zasługuje na najlepszą edukację?

Zapisz je na bezpłatną lekcję pokazową. Przyjdźcie razem. My porozmawiamy, a Twoja pociecha przetestuje nasze zajęcia.

Wiesz o tym, że Twoje dziecko zasługuje na najlepszą edukację?

Zapisz je na bezpłatną lekcję pokazową. Przyjdźcie razem. My porozmawiamy, a Twoja pociecha przetestuje nasze zajęcia.