Funtown

Angielski dla dzieci 8-12 lat

Nauka przez zabawę przynosi najlepsze efekty.  Funtown to kompletna, rewolucyjna metoda nauki języka angielskiego, wypełniona po brzegi zabawą, akcją, skojarzeniami i nowoczesną technologią, które zachwycają dzieci i zamieniają lekcje angielskiego w prawdziwą przygodę! Tymczasem efekt nauki jest realny! Dzieci opanowują około 3000 słów i zwrotów, a przede wszystkim mówią po angielsku, świetnie się przy tym bawiąc!

Przedział wiekowy: 8-12 lat

Liczba spotkań: 60

Częstotliwość: 2 razy w tygodniu

Dlaczego warto wybrać kurs Funtown?

Funbook - niezwykły podręcznik oraz kompleksowe materiały dydaktyczne, ułatwiające zapamiętywanie materiału!

Unikalna gra planszowa, która rośnie wraz z umiejętnościami Twojego dziecka!

Aplikacja mobilna z wykorzystaniem Augmented Reality - rozszerzonej rzeczywistości.

Platforma z grami językowymi, oraz kanał Funtube prowadzony przez dziecięcych native speakerów!

Co dokładnie otrzymujesz podczas tego kursu?

 • teczkę na materiały, z którą można chodzić na angielski przez cały rok!
 • Gamebook – coś więcej niż podręcznik! Są tam także strony na własną twórczość, naklejki, wycinanki, notes, w którym notuje się postępy podczas gry i swoje wyniki, oraz dyplomy po ukończeniu każdego poziomu. 
 • zestaw okularów i lupek dekodujących, dzięki czemu powtórki słówek staną się zabawą!
 • magiczny długopis Funtown, którym można samemu kodować tekst i obrazki.
 • plakat Fuzzy Friends
 • dodatkowe niespodzianki!

Jak wyglądają zajęcia?

✔Dzieci uczą się podczas zabawy. Wykorzystujemy gry, zabawy ruchowe, słuchowiska, karty obrazkowe, a także śpiewamy piosenki, opowiadamy historyjki – dzieciaki to uwielbiają!
 
✔Specyfika programu jest bliska naturalnemu procesowi przyswajania języka (dzieci uczą się angielskiego w podobny sposób, w jaki uczyły się języka polskiego – na zajęciach mówimy wyłącznie po angielsku, a dzieci słuchają pełnych zdań i dłuższych wypowiedzi, przy okazji próbując powtarzać pojedyncze słówka, a później całe zdania), dzięki czemu osiągamy efekt „zanurzenia się w języku” i pojęcia go jako całości, a nie zbioru pojedynczych słówek. 
 
✔Forma zajęć jest atrakcyjna dla nowoczesnego dziecka. Wykorzystujemy styl z gier komputerowych i kreskówek, zrozumiały dla dzieci humor oraz materiały, z których maluchy korzystają z przyjemnością. 

Jak się zapisać?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy!

Masz pytania? Chcesz zapisać dziecko na kurs? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO w związku z wysłaniem zgłoszenia przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest Siedlisko Kids sp.z o.o. ul. Staromiejska 42, 64-510 Nowa Wieś NIP 7872136524, tel.:698631397, adres e-mail:kontakt@siedlisko-kids.pl. We wszystkich sprawach dotyczących RODO proszę wysyłać emaile pod adres kontakt@siedlisko-kids.pl

  Kontakt

  📞 698 631 397

  ✉ kontakt@siedlisko-kids.pl

  📍ul. Boczna 1, 64-510 Wronki

  📍aleja Wyzwolenia 120A,
  64-510 Wronki